-11%

Жіноча міні сумочка клатч невелика сумка для дівчат(VS)
1 000 ₴
888 ₴
- В наявності
- Код: 1536(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка клатч невелика сумка для дівчат(VS)

Жіноча міні сумочка клатч стиль Луї Вітон, невелика сумка для дівчат
Характеристики:
Матеріал: високоякісна турецька еко-шкіра (щільна);
Закривається на блискавку;
3 відділення;
Фурнітура: метал;
Плечовий ремінь на карабінах у комплекті;
Довжина плечового ременя: 120 см;
Довжина: 29 см;
Висота: 15 см;
Ширина на основі: 10см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 888 ₴








