Характеристики:
Зверніть увагу на розміри, рюкзачки міні!
-
Матеріал: якісна еко шкіра;
-
Лямки - еко шкіра (регулюються);
-
Глибина: 10 см;
-
Ширина: 16 см;
-
Висота: 19 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 19 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Ширина | 16 мм |
| Колір | Рожевий |
| Основні | |
| Вага | 220 г |
| Глибина | 10 см |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
- Ціна: 580 ₴







