Механізм: електронний (батарейка);
Функції: секундомір, підсвічування, будильник, дата, годинник;
Матеріал браслета: силіконовий;
Діаметр циферблата: 46 мм;
Висота циферблата: 15 мм;
Ширина ремінця: 22 мм;
Загальна довжина: 255 мм;<> /span>
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Податковий платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Дзвоніть нам по телефону або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. У нас великий вибір жіночих та чоловічих аксесуарів
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR |
| Матеріал | Полімер |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 15 мм |
| Діаметр | 46 мм |
| Загальна довжина | 255 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Індикатор заряду батареї | Ні |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Скелетон | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Спортивний чоловічий наручний годинник Skmei Original |
| Колір браслета/ремішка | Чорний |
| Колір циферблата | Чорний |
- Ціна: 945 ₴








