-22%

Маленька Жіноча шкіряна сумочка клатч міні сумка на плече(VS)
1 600 ₴
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 1595(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленька Жіноча шкіряна сумочка клатч міні сумка на плече(VS)

Шкіряна жіноча міні сумочка на плече, якісна сумка для дівчат натуральна шкіра
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра; На блискавці; Довжина: 20 см; Ширина на основі: 4 см; Висота: 13 см; Ремінець: натуральна шкіра; Якісна металічна фурнітура.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 40 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Тиснение "флотар" |
| Тип призначення | Маленька жіноча шкіряна сумочка клатч яскрава мінісумка на плече |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴









