-17%

Чоловічий портмоне клатч чорний (VS)
600 ₴
499 ₴
- В наявності
- Код: 142(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий портмоне клатч чорний (VS)

Чоловічій портмоне клатч Baellery чорний
Характеристики:
-
Матеріал: Якісна ПУ шкіра;
-
Довжина: 20 см;
-
Ширина: 11 см;
-
Висота: 2,5 см;
-
Колір: чорний;
-
Закривається на кнопку та на блискавку;
У наявності також ця модель у КОРІЧНЕВОМУ, ЗОЛОТОМУ та СТАЛЬНОМУ кольорі!

Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴


