
Бананка сумка слінг жіноча на пояс біла, поясна жіноча маленька сумочка сумка-бананка еко шкіра
480 ₴
399 ₴
- В наявності
- Код: 614
Бананка сумка слінг жіноча на пояс біла, поясна жіноча маленька сумочка сумка-бананка еко шкіра

Бананка сумка слінг жіноча на пояс біла, поясна жіноча маленька сумочка сумка-бананка екошкіра
Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної екошкіри, досить містка та практична.

Характеристики
Матеріал: якісна екошкіра;
Пояс на плече та ланцюжок на руку в комплекті;
Довжина: 20 см;
Висота: 14 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСОТУ, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих бананок і сумочок, переходьте на наш сайт
Можливо Вас також зацікавить схожі варіанти
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 20 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Да |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип призначення | Бананка сумка слінг жіноча на пояс біла, поясна жіноча маленька сумочка сумка-бананка екошкіра |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Візерунки та принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 55 см |
- Ціна: 399 ₴













