-20%

Жіноча сумка клатч на плече міні сумка гаманець для телефону яскрава(VS)
690 ₴
549 ₴
- В наявності
- Код: 1476(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка клатч на плече міні сумка гаманець для телефону яскрава(VS)

Жіноча сумка клатч на плече, міні сумка гаманець для телефону Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра; Довжина: 19 см; Висота: 11 см; Глибина: 4 см; Плечовий ремінь знімний, на карабінах, входить до комплекту;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 195 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумочка клатч на плече, мінісумка-шумка-шумка для телефона яскрава |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴









