
Маленька Жіноча сумочка клатч з ланцюжком чорна міні сумка стьобана сумка-клатч жіночий(VS)
970 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1079(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Маленька Жіноча сумочка клатч з ланцюжком чорна міні сумка стьобана сумка-клатч жіночий(VS)

Модна маленька сумка жіноча клатч з ланцюжком, чорна міні сумка стьобана сумка-клатч жіночий Характеристики: Матеріал: екошкіра преміум якості (добре тримає форму); Довжина: 20 см; Висота: 13 см; Ширина: 6 см; Плечовий ремінь та ланцюжок у комплекті; Максимальна довжина плечового ременя: 120 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Тип призначення | Модна маленька жіноча сумочка клатч із ланцюжком, чорна мінісумка стьобана сумка-клатч жіночий |
| Паковання засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴









