-13%

Жіноча маленька сумочка-бочечка на плече, мінісумка на замочку Світлий із рудим
920 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: 1330(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 70 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світлий із рудим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴









