
Маленький дитячий рюкзак Мікі Маус із вушками та бантиком, мінірюкзачок для дівчаток блискучий із вухами Фіолетовий
550 ₴
519 ₴
- В наявності
- Код: 642(VS)
Маленький дитячий рюкзак Міккі Маус з вушками та бантиком міні рюкзачок для дівчаток(VS)

Маленький дитячий рюкзак Міккі Маус з вушками та бантиком міні рюкзачок для дівчаток(VS)

Маленький дитячий рюкзак Міккі Маус з вушками та бантиком, міні рюкзачок для дівчаток блискучий з вухами Характеристики: Матеріал: ЕкоШкіра з блискучим покриттям; Висота: 20 см; Глибина: 10 см; Ширина: 16 см;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 250 г |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 10 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Персонажі | Mickey Mouse |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 16 см |
- Ціна: 519 ₴




