Чоловічий клатч барсетка (VS)

Характеристики:
-
Матеріал: Якісна ПУ шкіра;
-
Довжина: 21,5 см;
-
Ширина: 12,5 см;
-
Товщина: 3 см;
-
Колір: світло-коричневий;
-
Закривається на блискавку та на магніти!
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Товщина | 45 см |
- Ціна: 600 ₴




