
Жіноча Маленька сумочка з ланцюгом під рептилію міні сумочка клатч жіночий зміїна(VS)
490 ₴
- Немає в наявності
- Код: 651(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жіноча Маленька сумочка з ланцюгом під рептилію міні сумочка клатч жіночий зміїна(VS)

Жіноча маленька сумочка з ланцюгом під рептилію, міні сумочка клатч жіноча зміїна
Храктеристики:
Матеріал: екошкіра (добре тримає форму завдяки жорсткому каркасу);
Довжина: 15 см;
Висота: 17 см;
Ширина за основою: 5 см;
Плечовий ремінь і ланцюжок у комплекті;
Максимальна довжина плечового ременя: 120 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Рептилія |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴









