-11%

Жіноча бананка сумка з тисненням сумка-бананка для дівчат(VS)
950 ₴
849 ₴
- В наявності
- Код: 992(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча бананка сумка з тисненням сумка-бананка для дівчат(VS)

Модна жіноча бананка сумка з тисненням стиль Луї Віто, сумка-бананка для дівчат Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної шкіри, досить містка і практична. Характеристики Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості; Ремінець з екошкіри, на карабінах із вставкою ланцюжка; Максимальна довжина ремінця: 95 см (регулюється); Довжина: 23 см; Висота: 17 см; Глибина: 3 см; Металева фурнітура;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Бананка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 мм |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴









