
Жіноча бананка сумка на груди Червоний(VS)
850 ₴
- В наявності
- Код: 558Б(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1020 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Бананка |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 80 мм |
| Виробник | SRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴







