-14%

Жіноча міні сумка на плече сумка клатч(VS)
1 050 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: 1547(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумка на плече сумка клатч(VS)

Стильна жіноча міні сумка на плече сумка клатч
Характеристики:
Матеріал: високоякісна турецька екошкіра (щільна);
Клапан закривається на магніти;
Фурнітура: метал;
Плечовий ремінь: вставка з екошкіри + металевий ланцюжок;
Довжина: 24 см;
Ширина на основі: 8,5 см;
Висота: 16 см;
Ремінець: ланцюжок+вставка з екошкіри (максимальна довжина 140 см);
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Довжина ручок | 410 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Стильна жіноча мінісумка на плече сумочка клатч |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴









