-8%

Жіноча лакова сумочка рептилія невелика сумка під рептилію крокодил зміїна(VS)
1 200 ₴
1 099 ₴
- В наявності
- Код: 1327(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча лакова сумочка рептилія невелика сумка під рептилію крокодил зміїна(VS)

Жіноча лакова сумочка рептилія, невелика сумка під рептилію стиль крокодил зміїна Характеристики Матеріал: якісна лакова екошкіра; Висота: 17 см; Ширина: 25 см; Глибина на основі: 10 см; Лямки регулюються;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Висота | 170 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | SRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Лакова |
| Довжина: | 250 см |
| Паковання засобу | Пакетик |
| Ширина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴








