Жіночий рюкзак Міккі Маус(VS)

Характеристики:
-
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА РОЗМІРИ
Рюкзачки маленькі, чудово підійдуть дітям для прогулянки
-
Матеріал — щільна тканина зі вставками з ПУ шкіри, рівне пошиття, без зайвого запаху та ниток, що стирчать!
-
Висота: 21 см;
-
Ширина: 16 см;
-
Глибина: 8 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточуємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка й оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 21 см |
| Глибина | 8 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | 4 |
- Ціна: 380 ₴





