
Чоловічий спортивний наручний годинник камуфляжний захисний армійський військовий великий Сірий(VS)
900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 607(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Чоловічий спортивний наручний годинник камуфляжний захисний армійський військовий великий (VS)

Чоловічий спортивний наручний годинник SMAEL камуфляжні захисні армійські військові великі

Якісні та надійні чоловічі спортивні годинники в камуфляжному дизайні.
Характеристики
Механізм: кварцовий (батарейка);
Функції: секундомір, підсвітка, будильник;
Матеріал браслета: каучук;
Діаметр циферблата: 48 мм;
Висота циферблата: 18 мм;
Загальна довжина: 230 мм;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСОТУ, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих і чоловічих аксесуарів
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Браслет/Ремінець | Полімерний |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR |
| Матеріал | Полімер |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Ні |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Ні |
| Колір браслета/ремінця | Бежевий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 18 мм |
| Діаметр | 48 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стекло | Пластикове |
| Колір браслета/ремішка | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴








