-16%

Жіноча сумка Міні сумка на плече Маленька Жіноча сумочка клатч міні сумка-клатч еко шкіра (VS)
980 ₴
819 ₴
- В наявності
- Код: 611Ч(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка Міні сумка на плече Маленька Жіноча сумочка клатч міні сумка-клатч еко шкіра (VS)

Жіноча сумка, Мінісумка на плече, маленька жіноча сумочка клатч, мінісумка-клатч екошкіра якісна
Компактна та містка жіноча міні сумочка, добре тримає форму, ідеальний варіант для того, щоб ви могли скласти всі дрібні речі в одне місце.

Характеристики
Матеріал: Екошкіра преміум'якості (середньої жорсткості, добре тримає форму);
Довжина: 19 см;
Висота: 14 см;
Ширина по основі: 7 см;
Довжина плечового ременя: 114 см (максимальна);
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСОТ, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих бананок і сумочок, переходьте на наш сайт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумка, Мінісумка на плече, маленька жіноча сумочка клатч, мінісумка-клатч екошкіра якісна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 819 ₴








