Спортивна сумка RDX R1 Duffel Bag Backpack Straps Black/Red(VS)
Призначення: для спорту та повсякденного використання


- Дві бічні кармани на блискавці,
- Передній карман на липучці та верхній карман на блискавці
- Ручка з боків із зручною ручкою
- Дві знімні лямки
>
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RDX Inc |
| Країна виробник | Пакистан |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Відсік для взуття, Плечовий ремінь |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 30 см |
| Ширина | 58 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Велиобританія |
| Призначення | Універсальна |
| Тип | Сумка/Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 505 ₴










