Манжети на щиколотку RDX A4 Gym Ankle Pro Blue Pair(VS)
Призначення: для виконання вправ у блокових тренажерах, відведення, приведення, махи ногами.

Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RDX Inc |
| Країна виробник | Пакистан |
| Довжина | 26 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна Реєстрації | Великобританія |
| Макс. Навантаження | 150 кг |
| Тип | Манжета для тяги |
| Тип фіксації | Липучка |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570 ₴






