
Акумулятор для радіокерованої моделі Giant Power Dinogy Li-Pol 800 мАг 11.1 66x26x18 мм JST 25C(VS)
660 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711518764299(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор для радіокерованої моделі Giant Power Dinogy Li-Pol 800 мАг 11.1 66x26x18 мм JST 25C(VS)
Акумулятор для керованої моделі Giant Power (Dinogy) Li-Pol 800 мАг 11.1 В 66x26x18 мм JST
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Ємність: 800 мАч
- Напруга: 11,1 В
- Конфігурація: 3S
- Токовіддача: 25 C
- Струм заряду: 5 C
- Корпус: М'який
- Коннектор: JST
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 66x26x18 мм
- Вага: 64 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт< /li>
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 11.1 В
- Емність: 800 мАг
- Струмовіддача: 25 C
- Корпус: М'який
- Конектор: JST
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 66x26x18 мм
- Вес: 64 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 64 г |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 66 мм |
| Ємність акумулятору | 800 мА/год |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Тип силового роз'єму | JST |
| Ширина | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴
