Модуль GPS RTK ArduSimple SimpleRTK2B Lite ZED-F9P(VS)
Модуль Ardusimple SimpleRTK2B Budget – це автономна плата з дводіапазонною технологією RTK GNSS. Модуль дозволяє досягати сантиметрової точності за секунди на основі U-blox ZED-F9. Повністю сумісний з Arduino, STM32 Nucleo, Raspberry Pi або як зовнішній GNSS для Pixhawk та Ardupilot. Ця модифікація є більш компактною версією модуля AS-RTK2B-F9P-L1L2-NH-02 за винятком діагностичних пінів.
– Сумісний, але не включає багатодіапазонну антену GNSS, яка необхідна для використання продукту;
– Модуль не дасть хороших результатів зі стандартною антеною GNSS, потрібна багатодіапазонна;
– Сумісний, але не включає радіо, яке необхідне для підключення до іншої бази.
- Оригінальний модуль U-BLOX ZED-F9P
- Коннектор антени: SMA-Jack
- Вага без адаптера: 7,7 г
- Вага з адаптером : 13 г
- Плата - 1 шт
- Адаптер USB-UART FT232 - 1 шт
- Кабель USB-MiniUSB 15 см - 1 шт
- зовнішня багатодіапазонна антена GNSS
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ArduSimple |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага | 7.7 г |
| Висота | 15.5 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 38 мм |
| Тип | Модуль |
- Ціна: 25 393,50 ₴





