
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 220 мАг 3.7 50х10х6 мм Micro JST 1.25 mm Molex(VS)
319 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711125414594(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 220 мАг 3.7 50х10х6 мм Micro JST 1.25 mm Molex(VS)
Акумулятор для керованої моделі Dinogy Li-Pol 220 мАг 3.7 В 50х10х6 мм Micro JST 1.25 mm (Molex Picoblade)
Характеристики:- Виробник: Dinogy
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Ємність: 220 мАч
- Напруга: 3,7 В
- Конфігурація: 1S
- Токовіддача: 50 C
- Струм заряду: 5 C
- Корпус: М'який
- Коннектор: Micro JST 1.25 мм (Molex Picoblade)
- Розміри: 50х10х6 мм li>
- Вага: 6 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li -Pol акумуляторів - 1 шт
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 3.7 В
- Емність: 220 мАг
- Струмовіддача: 50 C
- Корпус: М'який
- Конектор: Micro JST 1.25 mm (Molex Picoblade)
- Балансувальний троянд' єм: Ні
- Розміри: 50х10х6 мм
- Вес: 6 г
- Акумулятор - 1 шт < /ul> Додатково необхідно:
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6 г |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ємність акумулятору | 220 мА/год |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 10 мм |
| Тип | Акумулятор |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип силового роз'єму | Molex Picoblade |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 ₴

