
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 300 мАг 7.4 В 45x16,5x13,4 мм JST 65C(VS)
418 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2722633992795(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Li-Pol 300 мАг 7.4 В 45x16,5x13,4 мм JST 65C(VS)
Акумулятор для керованої моделі Dinogy Li-Pol 300 мАг 7.4 В 45x16,5x13,4 мм JST
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Ємність: 300 мАч
- Напруга: 7,4 В
- Конфігурація: 2S
- Токовіддача: 65 C
- Струм заряду: 2 C
- Корпус: М'який
- Коннектор: JST
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 45x16,5x13,4 мм < li>Вага: 18 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 7.4 В
- Емність: 300 мАг >
- Струмовіддача: 65 C
- Корпус: М'який
- Конектор: JST
- Балансувальний роз'єм: JST-XH < li>Розміри: 45x16,5x13,4 мм
- Вес: 18 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 18 г |
| Висота | 13.4 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ємність акумулятору | 300 мА/год |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Тип силового роз'єму | JST |
| Ширина | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 418 ₴
