
Акумулятор для керованої моделі Dinogy Li-Pol 11000 мАг 14.8 В 190х59х38 мм T-Plug 25C(VS)
8 965 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711683124140(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор для керованої моделі Dinogy Li-Pol 11000 мАг 14.8 В 190х59х38 мм T-Plug 25C(VS)
Акумулятор для керованої моделі Dinogy Li-Pol 11000 мАг 14.8 В 190х59х38 мм T-Plug
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Ємність: 11000 мАч< /li>
- Напруга: 14,8 В
- Конфігурація: 4S
- Розміри: 179x40x61 мм
- Токовіддача: 25 C
- Струм заряду: 5 С
- Корпус: М'який
- Коннектор: T-Plug
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розмір: 190х59х38 мм
- Вага: 879 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт. Ємність: 11000 мАг
- Струмовіддача: 25 C
- Корпус: М'який
- Конектор: T-Plug
- Балансувальний роз'єм : JST-XH
- Розміри: 190х59х38 мм
- Вес: 879 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 879 г |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ємність акумулятору | 11000 мА/год |
| Напруга акумулятору | 14.8 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Тип силового роз'єму | T-plug |
| Ширина | 59 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 965 ₴
