
Дитяче піаніно синтезатор Baoli "Маленький музикант" з мікрофоном і стільчиком 37 рожевий клавіш (VS)
5 225 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2722155542560(VS)
Дитяче піаніно синтезатор Baoli "Маленький музикант" з мікрофоном і стільчиком 37 рожевий клавіш (VS)
Дитячий піаніно синтезатор Baoli з мікрофоном 37 клавіш - дитячий музичний інструмент. Тепер можна купити дитяче піаніно синтезатор Baoli із мікрофоном в Україні. Дитяче піаніно синтезатор насамперед допоможе дитині у розвитку музичного слуху. За допомогою дитячого електронного піаніно дитина навчається коррдинації рук та очей. Дитячий музичний інструмент піаніно-синтезатор допоможе дитині познайомитися з азами нотної грамоти. Це дитяче піаніно допоможе зрозуміти батькам, чи цікаві дитині заняття музикою і чи варто купувати справжній професійний музичний інструмент - механічне або електронне піаніно.
Ноти дитячих пісеньок для дитячого піаніно:
У траві сидів коник
63 63 655
ля-мі ля-мі ля-сіль-сіль
У траві сидів коник,
53 53 566
сіль-мі сіль -ми соль-ля-ля
У траві сидів коник,
63 63 655
ля-ми ля-ми ля-соль-сіль
Зовсім як огірочок,< /p>
535356
сіль-мі-сіль-мі-сіль-ля
Зелененький він був.
Маленькій ялинці холодно взимку
533 533
сіль-мі-мі сіль-мі-мі
Маленькій ялинці
543 21
сіль-фа-мі ре-до
Холодно взимку.
Ля до ля-сіль мі-мі
З лісу ялинку
54 321
сіль-фа мі-ре-до
Взяли ми додому
- Чистий звук
- 37 клавіш у 3 повних октави
- 8 інструментів перкусії
- Режим навчання з підсвічуванням поточної клавіші
- Запис програної мелодії
- Розвиток музичного слуху
- Розвиток дрібної моторики
- Розвиток координації рук та очей< /li>
- Дозволяє навчатися музиці
- Навчання азам нотної грамоти
- Тип: Піаніно-синтезатор
- Клавіатура: 3 октави (37 нот)
- Поліфонія: 2 інструментальні голоси
- Перкусія: 8 інструментів
- Підтримка запису/Відтворення: Є
- Регулювання темпу: Є
- Регулювання гучності: Є
- Лінійний вхід: Є
- Рекомендований вік: 3+
- Вага: 2,36 кг
- Піаніно - 1 шт
- Мікрофон - 1 шт
- Ніжки - 3 шт
- Табурет - 1 шт
- Батарейки АА - 4 шт
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baoli |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Вага | 2360 г |
| Висота | 720 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 465 мм |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип | Синтезатор |
- Ціна: 5 225 ₴






