
Акумулятор для керованої моделі Giant Power Dinogy Li-Pol 300 мАг 3.7 В 32x20x8 мм(VS)
325 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711512239588(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор для керованої моделі Giant Power Dinogy Li-Pol 300 мАг 3.7 В 32x20x8 мм(VS)
Акумулятор для керованої моделі Giant Power (Dinogy) Li-Pol 300 мАг 3.7 В 32x20x8 мм Walkera/Hubsan
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Ємність : 300 мАч
- Напруга: 3,7 В
- Токовіддача: 25 C
- Корпус: М'який
- Коннектор: Walkera/Hubsan< /li>
- Розміри: 32x20x8 мм
- Вага: 6 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 3.7 В
- Ємність: 300 мАг
- Струмовіддача: 25 C
- Корпус: М'який
- Конектор: Walkera/Hubsan
- Балансувальний роз'єм: Ні
- Розміри: 32x20x8 мм
- Вес: 6 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6 г |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Ємність акумулятору | 300 мА/год |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип силового роз'єму | Walkera/Hubsan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴
