Акумулятор Li-Ion 21700 LG INR21700 M50L 4930мАг 14.4A(VS)
Особливості:- Оригінал
- Висока якість бренду
- Реальна відповідність заявленим характеристикам
- Низький саморозряд
- Довговічність
- Немає ефекту пам'яті
- Тип елемента: LiNiMnCo, формат 21700 без захисту;
- Маркування: INR21700M50L (M50L);
- Ємність: Номінальна: 4930 mAh;
- Напруга мінімальна - 2.5V;
- Напруга номінальна - 3.7V;
- Напруга максимальна - 4.2V.
- Максимальний струм розряду при постійному навантаженні: 7.2А;
- Максимальний струм розряду при короткочасному навантаженні: 14.4А.
- Розмір: 21.25 мм х 70.8 мм (max );
- Вага: 69 гр. (max).
- Виробник: Samsung, Південна Корея.
- Акумулятор - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 69 кг |
| Висота | 70.8 мм |
| Довжина | 21.25 мм |
| Ширина | 21.25 мм |
| Основні | |
| Тип | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158 ₴


