
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Ni-MH 5000 мАг 7.2 25x46x133 мм Tamiya 3C(VS)
1 980 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711593544427(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Ni-MH 5000 мАг 7.2 25x46x133 мм Tamiya 3C(VS)
Акумулятор для радіокерованої моделі Dinogy Ni-MH 5000 мАг 7.2 В 25x46x133 мм Tamiya
Характеристики:- Тип: Ni-MH
- Ємність: 5000 мАч
- Напруга: 7,2 В
- Корпус: М'який
- Коннектор: Tamiya
- Розміри: 25x46x133 мм
- Вага: 423 г
- Акумулятор - 1 шт
- Тип: Акумулятор Ni-MH
- Напруга: 7.2 В
- Ємність: 5000 мАг
- Струмовіддача: 3 C
- Корпус: М'який
- Конектор: Tamiya
- Балансувальний роз'єм: Ні
- Розміри: 25x46x133 мм
- Вес: 423 г
- Акумулятор - 1 шт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 423 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 133 мм |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Ni-MH |
| Ширина | 46 мм |
| Тип | Акумулятор |
| Тип силового роз'єму | Tamiya |
| Напруга акумулятору | 7.2 В |
| Напруга акумулятора | 7.2 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴
