
Акумулятор для квадрокоптера Dinogy G2.0 Li-Pol 3700 мАг 14.8 В 150x45x30 мм T-Plug 70C(VS)
3 960 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2722871573824(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор для квадрокоптера Dinogy G2.0 Li-Pol 3700 мАг 14.8 В 150x45x30 мм T-Plug 70C(VS)
Акумулятор для квадрокоптера Dinogy G2.0 Li-Pol 3700 мАг 14.8 В 150x45x30 мм T-Plug
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Ємність: 3700 мАч
- Напруга: 14,8 В
- Конфігурація: 4S1P
- Токовіддача: 70 C
- Струм заряду: 5 С
- Корпус: М'який
- Коннектор: T-Plug
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 150x45x30 мм
- Вага: 418 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 14.8 В
- Емність: 3700 мАг < li>Струмовіддача: 70 C
- Корпус: М'який
- Конектор: T-Plug
- Балансувальний роз'єм: JST-XH < li>Розміри: 150x45x30 мм
- Вес: 418 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 418 г |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ємність акумулятору | 3700 мА/год |
| Напруга акумулятору | 14.8 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Тип силового роз'єму | T-plug |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 960 ₴


