
Акумулятор для квадрокоптера Dinogy Li-Pol 16000 мАг 22.2 В 63x85x180 мм AS150+XT150 25C(VS)
17 380 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711383137693(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор для квадрокоптера Dinogy Li-Pol 16000 мАг 22.2 В 63x85x180 мм AS150+XT150 25C(VS)
Акумулятор для квадрокоптера Dinogy Li-Pol 16000 мАг 22.2 В 63x85x180 мм AS150+XT150
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Ємність: 160 li>
- Напруга: 22,2 В
- Токовіддача: 25 C
- Корпус: М'який
- Коннектор: AS150+XT150
- Розміри: 63x85x180 мм
- Вага: 2065 р
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 22.2 В
- Ємність: 16000 мАг
- Струмовіддача: 25 C
- Корпус: М'який
- Конектор: AS150+XT150
- Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 63x85x180 мм
- Вес: 2065 г
- Акумулятор - 1 шт< /li>
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2065 г |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Напруга акумулятору | 22.2 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 16000 мА/год |
| Тип силового роз'єму | AS150+XT150 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 380 ₴
