
Акумулятор для квадрокоптера Dinogy ULTRA G2.0 Li-Pol 1300 мАг 14.8 В 70x34x33 мм XT60 80C(VS)
2 035 ₴
- В наявності
- Код: 2711165348583(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для квадрокоптера Dinogy ULTRA G2.0 Li-Pol 1300 мАг 14.8 В 70x34x33 мм XT60 80C(VS)
Акумулятор для квадрокоптера Dinogy ULTRA G2.0 Li-Pol 1300 мАг 14.8 В 70x34x33 мм XT60
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Ємність: 1300 мА
- Напруга: 14,8 В
- Токовіддача: 80 C
- Корпус: М'який
- Коннектор: XT60
- Розміри: 70x34x33 мм
- Вага: 0,173 кг
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 14.8 В
- Ємність: 1300 мАг
- Струмовіддача: 80 C
- Корпус: М'який
- Конектор: XT60
- Балансувальний троянд' єм: JST-XH
- Розміри: 70x34x33 мм
- Вес: 0,173 кг
- Акумулятор - 1 шт >
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 173 г |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ємність акумулятору | 1300 мА/год |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 34 мм |
| Тип | Акумулятор |
| Тип силового роз'єму | XT60 |
| Напруга акумулятору | 14.8 В |
| Напруга акумулятора | 14.8 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 035 ₴


