Яхта радіокерована VolantexRC Hurricane 791-2 990мм RTR(VS)
Повністю готова до запуску яхта Hurricane із сучасною радіоапаратурою.
Радіокерована яхта Hurricane поставляється повністю зібраною, вам доведеться лише встановити 4 батареї АА в пульт і сучасний літієвий акумулятор у контейнер бортового живлення моделі! Розміри моделі вселяють велич та грацію. Яхта Hurricane відповідає спортивному класу RG105, що дозволяє брати участь на ній у змаганнях.
Яхта Hurricane не тільки дуже красива. Це шляхетний повноцінний вітрильник, з такелажем керованим за допомогою двох сервоприводів. Дивлячись на модель під час лавірування від Hurricane, важко відвести погляд. Грамотно сконструйована модель «міцно» стоїть на воді, добре йде як за вітром, так і галсами проти вітру. Навіть за досить свіжих поривів вітру модель не перекидає. З яхтою Hurricane можна годинами відпочивати біля води, головне, не забути батарейки!
Тепер яхту на радіокеруванні VolantexRC Hurricane 791-2 990мм RTR можна купити в Україні з офіційною гарантією.
Особливості:- Високоміцний корпус з ABS пластику
- Може плавати навіть на невеликих водоймах
- Управління вітрилами за допомогою тросів
- Складання яхти всього за 15 хвилин
- Тип: Яхта на радіокеруванні
- Клас: Яхта вітрила
- Комплектація: RTR
- Сервопривід: 17 г - 2 шт
- Висота щогли: 2130 мм
- Живлення: Акумулятор 16500 Li-Pol 7,4 В, 850 мАг JST < li>Живлення пульта: Батарейки AA 4 шт.
- Радіус дії: 80-100 м
- Управління: Пропорційне
- Управління: Радіоуправління 2,4 ГГц
- Потужність передавача: < 5 мВт
- Вологозахист: Часткова
- Розміри моделі: 990x220x2130 мм (з кілем)
- Розміри моделі: 990x220x1790 мм ( надводна частина)
- Остів яхти - 1 шт
- Вітрило 2 шт - 1 уп
- Вантажо кіля - 1 шт< /li>
- Нижня частина щогли - 1 шт
- Пульт керування 2,4 ГГц - 1 шт
- Пакет аксесуарів (упаковка 1: важіль кіля, деталі щогли; упаковка 2: деталі підставки; упаковка 3: кермо напряму, набір такелажу, з'єднувачі щогли 3 деталі, викрутка, пакет металовиробів (шестигранники, запасний трос, гумові накладки, такелажні скоби)) - 1 шт
- Пакет електроніки (акумулятор, зарядний пристрій USB) - 1 шт
- Інструкція - 1 шт
- Батарейки AA для пульта керування - 4 шт
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VolantexRC |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 11 до 14 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Двигун | Електричний |
| Кількість каналів | 2 |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Ліцензійна модель | Ні |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 150 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Ємність акумулятору | 850 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Розміри | |
| Довжина | 990 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2130 |
| Тип моделі | Яхта |
- Ціна: 13 475 ₴










