Антени Matek Y1240 1.2GHz-1.3GHz 2шт(VS)
Антени Matek Y1240 1.2GHz-1.3GHz 2шт можна купити в Україні з офіційною гарантією.
Характеристики:- Тип: Диполь (Vee)
- Діапазони частот: 1050 - 1350 МГц
- Центральна частота налаштування: 1240 МГц
- Роз'єм: SMA Plug
- Довжина кабелю: 8 см
- Коефіцієнт посилення: 3 дБ
- Хвильовий опір: 50.0 Ом
- Поляризація: Лінійна
- КСВ: 1.1
- Розмір: 87х140х8 мм
- Вага: 7 г
- Антена - 2 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matek |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7 кг |
| Стан | Нове |
| Висота | 8.0 |
| Ширина | 140 см |
| Довжина: | 87 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кабель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 462 ₴





