
Акумулятор для радіокерованої машинки Dinogy Li-Pol 7200 мАг 11.1 Hardcase 41x46x138 мм T-Plug 30C(VS)
4 510 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711675426672(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор для радіокерованої машинки Dinogy Li-Pol 7200 мАг 11.1 Hardcase 41x46x138 мм T-Plug 30C(VS)
Акумулятор для радіокерованої машинки Dinogy Li-Pol 7200 мАг 11.1 В 41x46x138 мм T-Plug
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Ємність: 7200 мАч< /li>
- Напруга: 11,1 В
- Токовіддача: 30 C
- Корпус: жорсткий
- Коннектор: T-Plug < li>Розміри: 41x46x138 мм
- Вага: 462 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 11.1 В
- Ємність: 7200 мАг
- Струмовіддача: 30 C
- Корпус: Жорсткий
- Конектор: T-Plug
- Балансувальний троянд 'єм: JST-XH
- Розміри: 41x46x138 мм
- Вес: 462 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 462 г |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 138 мм |
| Ємність акумулятору | 7200 мА/год |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Тип силового роз'єму | T-plug |
| Ширина | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 510 ₴
