
Акумулятор для керованої моделі Giant Power Dinogy Li-Pol 850 мАг 3.7 В 52x30x7 мм JST 35C(VS)
352 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711528885564(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор для керованої моделі Giant Power Dinogy Li-Pol 850 мАг 3.7 В 52x30x7 мм JST 35C(VS)
Акумулятор для керованої моделі Giant Power (Dinogy) Li-Pol 850 мАг 3.7 В 52x30x7 мм JST
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Ємність: 850 мАч
- Напруга: 3,7 В
- Конфігурація: 1S
- Токовіддача: 35 C
- Струм заряду: 5 С
- Корпус: М'який
- Коннектор: JST
- Балансувальний роз'єм: Ні
- Розміри: 52x30x7 мм
- Вага: 23, 7 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт< /li>
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 3.7 В
- Емність: 850 мАг
- Струмовіддача: 35 C
- Корпус: М'який
- Конектор: JST
- Балансувальний роз'єм: Ні
- Розміри: 52x30x7 мм
- Вес: 23,7 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 23.7 г |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Ємність акумулятору | 850 мА/год |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 30 мм |
| Тип | Акумулятор |
| Тип силового роз'єму | JST |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352 ₴
