Літак радіокерований VolantexRC Trainstar Epoch 747-6V2 1100мм PNP(VS)
Модель радіокерованого планера VolantexRC Trainstar Epoch з розмахом крил 1100мм у комплектації PNP. Фюзеляж, крило та оперення виготовлено з високоміцного матеріалу EPO. Комплектація PNP - авіамодель для запуску необхідно доукомплектувати акумулятором і апаратурою управління з приймачем, а також зробити нескладне складання. Літак TrainStar - один з найкращих тренерів у продажу! Його особливістю є фюзеляж з удароміцного пластику, який при падіннях не ламається і не деформується, гарантуючи максимальну крашевостійкість і допускаючи падіння спочатку навчання польотам. Крило та оперення виконані з EPO (легкий спінений поліпропілен - матеріал схожий на пінопласт, але має велику гнучкість, пружність та легко піддається ремонту). Крило посилено внутрішніми лонжеронами для додаткової жорсткості та міцності.
Літаки на радіокеруванні класу "тренер" дуже прості в управлінні, мають відмінні льотні якості та рекомендуються як перший літак для навчання. Максимальна стабільність поведінки в повітрі досягається схемою з верхнім розташуванням крила (високоплан), яка полегшує як пілотування, так і найскладніше - посадку. Радіокерований літак VolantexRC TrainStar рекомендується не тільки початківцям, але і досвідченим пілотам. Встановлена потужна безколекторна система та літій-полімерний акумулятор забезпечують сильну тягу, що дозволяє виконувати спортивні 3D маневри та розвивати високу швидкість. Опціонально можливе використання закрилків для полегшення посадки.
Потрібне попереднє складання, яке займе не більше 30 хвилин без використання додаткових інструментів. Додатково потрібні акумулятор та апаратура управління з приймачем.
Тепер літак на радіокеруванні VolantexRC Trainstar Epoch 747-6 з розмахом крил 1100мм можна купити в Україні з офіційною гарантією.
Характеристики:- Тип: Авіамодель на радіокеруванні
- Виробник: VolantexRC
- Тип моделі: Літак радіокерований
- Клас: Тренер < /li>
- Матеріал: EPO
- Тип двигуна: Електродвигун
- Повітряний гвинт: Пропелер, що тягне
- Рекомендований гвинт: 8040"
- Розмах крила: 1100 мм
- Довжина фюзеляжу: 864 мм
- Політна вага: 700 - 750 г
- Двигун: Безколекторний 2216 1400 KV < li>Адаптер пропелера: Цанга 5 мм (вал 3 мм)
- Регулятор: 20 А EP-20 2-4S
- Сервоприводи: 9 г (23,5х12,1х27,7 мм ) - 4 шт
- Рекомендований акумулятор: 11,1 В 1200 - 1500 мАг 25C 1 шт
- Кількість каналів: 4
- Шасі: Є
- Фюзеляж з мотором, регулятором та сервоприводами хвоста - 1 шт
- Крило - 1 шт
- Горизонтальне хвостове оперення - 1 шт< /li>
- Руль напряму - 1 шт
- Пакет аксесуарів (передні шасі, заднє шасі, пропелер 8040, Y-розгалужувач, викрутка хрестова, тяги елеронів, комплект кабанчиків, качалки, кок, металовироби залізні, металовироби пластикові, опора керма напрямку, цанговий пропадаптер) - 1 шт
- Рулон наклейок - 1 шт
- Інструкція - 1 шт
- Акумулятор LiPol 3S 1200-1500 мАг 25C XT60 - 1 шт
- Зарядний пристрій Li-Pol - 1 шт
- Апаратура керування з приймачем - 1 шт
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VolantexRC |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 11 до 14 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Двигун | Електричний |
| Кількість каналів | 4 |
| Комплектація | ARR / АРФА |
| Ліцензійна модель | Ні |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Літак |
| Тип електродвигуна | Безколекторний |
| Колір корпусу | Білий |
| Розміри | |
| Вага | 750 г |
| Довжина | 864 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
- Ціна: 6 325 ₴



