
Акумулятор для Eachine QX90 Dinogy Li-Pol 600 мАг 3.7 В 44,5x25x9 мм Walkera/Hubsan 65C(VS)
407 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2722844529261(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор для Eachine QX90 Dinogy Li-Pol 600 мАг 3.7 В 44,5x25x9 мм Walkera/Hubsan 65C(VS)
Акумулятор для Eachine QX90 Dinogy Li-Pol 600 мАг 3.7 В 44,5x25x9 мм Walkera/Hubsan
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Ємність: 600 мАч
- Напруга: 3,7 В
- Конфігурація: 1S
- Токовіддача: 65 C
- Струм заряду: 2 C
- Корпус: М'який
- Коннектор: Walkera/Hubsan
- Розміри: 44,5x25x9 мм
- Вага: 16,5 г < /ul> Комплектація:
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 3.7 В
- Ємність: 600 мАг
- Струмовіддача: 65 C
- Корпус: М'який
- Конектор: Walkera/Hubsan
- Балансувальний роз'єм: Ні
- Розміри: 44,5x25x9 мм
- Вес: 16,5 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 16.5 г |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 44.5 мм |
| Ємність акумулятору | 600 мА/год |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ширина | 25 мм |
| Тип | Акумулятор |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип силового роз'єму | Walkera/Hubsan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 407 ₴
