Катер на радіокеруванні Fei Lun FT009 High Speed Boat зелений (VS)
Fei Lun FT009 - Надшвидкісний катер на радіокеруванні з водним охолодженням двигуна. Найшвидший і функціональніший радіокерований катер у своєму класі. Його швидкість досягає 30км/год, а система водного охолодження ефективно справляється при таких навантаженнях.
Радіокерований катер оснащений електронікою з повністю пропорційним керуванням та заднім ходом. Можливість плавати і повертати як швидко, так і повільно дозволить використовувати будь-яке водоймище - від невеликого басейну до відкритого моря, а спеціальна форма корпусу повертає катер у правильне положення, навіть якщо він перекинувся на хвилі.
Висока швидкість і маневреність забезпечується електронікою модельного класу із запасом потужності: основний електродвигун 540-го класу із надмірною для катера такого розміру потужністю; спеціальний окремий кермовий сервопривід з великим зусиллям; силовий літій-полімерний акумулятор 7.4В з високою струмовіддачею та ємністю. Високі технічні характеристики катера доповнюються якісною апаратурою керування пістолетного типу із захистом від перешкод та радіусом дії до 150 метрів. Частота управління 2.4GHz дозволяє плавати кільком катерам поруч одночасно не заважаючи один одному і влаштовувати змагання. На окрему увагу заслуговує надійний подвійний вологозахист. Під верхньою аеродинамічною частиною катера розташована додаткова кришка, що щільно прилягає, з гумовою вставкою, що повністю виключає попадання води у відсік з електронікою.
Тепер радіокерований катер Fei Lun FT009 High Speed Boat можна купити в Україні з офіційною гарантією.
Особливості:- Висока швидкість 30км/год;
- Водне охолодження двигуна;
- Подвійний вологозахист;
- Пропорційне керування;
- Задній хід;
- Знімний Li-pol акумулятор;
- Захист від увімкнення поза водоймою;
- Переміностійке управління 2.4GHz.
- Тип: Катер на радіокеруванні
- Клас : Катер
- Комплектація: RTR
- Привід: Гвинт
- Швидкість: 30 км/год
- Двигун: Електро, колекторний
- Акумулятор: LiPol 7,4 В, 1500 мАг, Mini Tamia
- Живлення пульта: Батарейки AA - 6 шт
- Радіус дії: 150 м
- Управління: Радіоуправління 2,4 ГГц
- Потужність передавача: < 5 мВт
- Управління поворотом: Пропорційне
- Вологозахист: Частковий
- Час роботи: 10 хв
- Час зарядки: 120 хв
- Розміри: 460x125x118 мм
- Катер - 1 шт >
- Пульт керування 2,4 ГГц - 1 шт
- Акумулятор - 1 шт
- Зарядний пристрій 220 В - 1 шт
- Підставка - 1 шт< /li>
- Бампер - 1 шт
- Запасний пропелер - 1 шт
- Інструкція - 1 шт
- Батарейки AA - 6 шт.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fei Lun |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 11 до 14 років |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Двигун | Електричний |
| Кількість каналів | 2 |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Ліцензійна модель | Ні |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 150 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Катер |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Колір корпусу | Зелений |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Вага | 640 г |
| Висота | 118 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 10 хв |
| Ємність акумулятору | 1500 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
- Ціна: 4 400 ₴










