Амортизуюче кріплення для польотних контролерів CC3D, Naze32, MiniAPM(VS)
Демпферний майданчик для зменшення фантомних вібрацій, які не сприятливо діють на датчики контролера.
Характеристики:- Матеріал: скловолокно
- Колір: чорний
- Розмір: 63x63x10мм
- Вага: 13,5г
- Матеріал: скловолокно
- Колір чорний
- Розмір: 63x63x10мм
- Вес: 13,5г
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Openpilot |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 13.5 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 63 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 63 мм |
| Тип | Контролер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 164 ₴


