
Акумулятор для радіокерованої машинки Giant Power Dinogy Li-Pol 2600 мАг 7.4 Hardcase 138x46x25 мм(VS)
1 375 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2711866872325(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумулятор для радіокерованої машинки Giant Power Dinogy Li-Pol 2600 мАг 7.4 Hardcase 138x46x25 мм(VS)
Акумулятор для радіокерованої машинки Giant Power (Dinogy) Li-Pol 2600 мАг 7.4 В 138x46x25 мм T-Plug
Характеристики:- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Ємність : 2600 мАч
- Напруга: 7,4 В
- Токовіддача: 35 C
- Корпус: жорсткий
- Коннектор: T-Plug< /li>
- Розміри: 138x46x25 мм
- Вага: 147 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
- Тип: Акумулятор Li-Pol
- Напруга: 7.4 В
- Ємність: 2600 мАг
- Струмовіддача: 35 C
- Корпус: Жорсткий
- Конектор: T-Plug < li>Балансувальний роз'єм: JST-XH
- Розміри: 138x46x25 мм
- Вес: 147 г
- Акумулятор - 1 шт
- Чохол для зберігання Li-Pol акумуляторів - 1 шт
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dinogy |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 147 г |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 138 мм |
| Ємність акумулятору | 2600 мА/год |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Тип силового роз'єму | T-plug |
| Ширина | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 375 ₴
