
Блакитний багатофункціональний гаманець із натуральної шкіри з ремінцем на зап'ястя (VS)
2 580 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST55-5 light blue(VS)
Блакитний багатофункціональний гаманець із натуральної шкіри з ремінцем на зап'ясті ST Leather ST55-5
Переглянути інші моделі
https://vibe-shop.com.ua/g105016456-zhenskie-koshelki
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: блакитний
- Розміри (ШхВхГ, см): 17х10х3
Структура:
- (2) дві глибокі вертикальні кишені;
- (2) два об'ємні відділення;
- (10) десять прилеглих кишеньок;
- (10) десять секцій для карток;
- (1) одна кишеня-перегородка на блискавці;
- (1) один ремінець на зап'ястя.
Опис:
Багатофункціональний шкіряний гаманець виглядає стильно та підійде до будь-якої жіночої сумочки. У ньому є дві глибокі секції для банкнот. Купюри розміщуються рівно, тому завжди виглядають обережно. Для різних жіночих цінностей в аксесуарі є 10 прилеглих кишеньок. Монети можна кидати в кишеню-перегородку на блискавці. Банківські картки у цьому жіночому гаманці зручно зберігати у 10 спеціальних секцій.
Із задоволенням відповімо на всі питання за телефоном
або в месенджерах 
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 10 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 17 мм |
- Ціна: 2 580 ₴








