Чоловіча сумка з гладкої натуральної шкіри BEXHILL TD-18006
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Італія;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 25 х 22 х 7.
Структура:
- (2) два великі відділення на блискавці;
- (1) одна внутрішня кишеня на блискавці;
- (1) одна внутрішня відкрита кишеня;
- (2) дві зовнішні кишені на блискавці.
Опис:
Чоловіча сумка через плече, виготовлена з високоякісної натуральної шкіри. Сумка має два основні відділення, в одному з яких знаходиться потайна кишеня на блискавці, а також кишеня відкритого типу. Сумка має два додаткові відділення: одне з лицьової (об'ємне) та одне з тильної частини сумки. Кожне відділення застібається за допомогою якісної фурнітури. Ремінець сумки щільний, регульований, незнімний.
Із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання за телефоном
або в месенджерах 
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEXHILL |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 4 590 ₴










