
Шкіряна обкладинка для ID паспорта та водійських прав (VS)
880 ₴
390 ₴
- В наявності
- Код: 2186-1B(VS)
Шкіряна обкладинка для ID-паспорта та водійських прав 2186-1B
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний, коричневий
- Розміри (ШхВхГ, см): 10 х 7 х 0,5
Опис:
Красива та високоякісна шкіряна обкладинка для автодокументів . Потертості та подряпини не страшні для цієї шкіри, тому що вони лише посилюють вінтажний ефект. Тому не потрібно переживати, що згодом аксесуар втратить зовнішній вигляд. Всі сліди часу тільки додадуть особливості обкладинці, але зовсім не зіпсують дизайн.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Довжина | 10 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Товщина | 0.5 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 390 ₴









