
Шкіряний жіночий рюкзак чорний на кожен день (VS)
3 889 ₴
1 990 ₴
- В наявності
- Код: 94413(VS)
Шкіряний жіночий молодіжний рюкзак чорний на щодень 94413
Характеристики:
Виробник: TidinBag
Тип: Рюкзак
Розміри (см): 28 х 31 х 13
Колір: Чорний
Матеріал: натуральна шкіра
Структура:
- (1) одне основне відділення;
- кишені всередині;
- (1) одна зовнішня вертикальна кишеня на блискавці;
- (2) дві бічні зовнішні кишені на блискавці;
Опис:
Рюкзак на блискавці.
Основна ручка та два регульовані ремінці.
На лицьовій стороні рюкзака є накладна кишеня на блискавці. З боків теж є кишені.
Усередині основне велике відділення. Є кишенька для дрібниць на змійці та звичайна кишеня.
Місткий рюкзак із безліччю кишень, красивий, стильний, тримає форму, шкіра м'яка, але щільна, чудовий повсякденний варіант.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Австрія |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 1 990 ₴








