
Сумка слінг чорна чоловіча шкіряна (VS)
3 080 ₴
1 290 ₴
- В наявності
- Код: MK16094(VS)
Чоловіча сумка-слінг шкіряна чорна TIDING BAG — MK16094
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 18х31х7.
Структура:
- (2) два основні відділення на блискавці;
- (1) кишеня на блискавці лицьового боку;
- (1) всередині маленька кишеня на блискавці.
Опис:
Месенджер на одне плече, виконаний з натуральної шкіри
Особливості: практичний, з кишенями та відділеннями різної величини, у які помістяться всі необхідні речі, зокрема невеликий ґаджет, телефон, портмоне, документи, ключі та інші дрібниці. Плечовий ремінь регулюється за довжиною.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 1 290 ₴









