
Чоловічий міський шкіряний рюкзак(VS)
5 380 ₴
2 390 ₴
- В наявності
- Код: 60320(VS)
Чоловічий міський шкіряний рюкзак 60320
Опис:
Стильний шкіряний чоловічий рюкзак Tiding Bag N2-191116-3A виготовлений із натуральної шкіри чорного кольору, що має зернисту матову текстуру.
Усередині — рюкзак має одне основне відділення на блискавці, всередині якого є дві перегородки кишень відкритого типу та кишеня на блискавці з розмірами 25х25 см.
Збоку з боку головної стінки рюкзака розташована кишеня на змійці розміром 20х16 см.
З лицьового боку розташована кишеня на блискавці з розміром 24х28 см і вкладка на блискавці 20х28.
З задньої частини спинка рюкзака зроблена з м'якої сіточки, що робить його дуже зручним для довгих прогулянок.
Рюкзак чудово тримає форму.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Австрія;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 30 х 40 х 13 см.
Структура:
- (1) одне основне відділення;
- (1) на лицьовій стороні кишеня на молнии;
- (1) на тильній стороні кишенька на блискавці;
- (1) всередині прихована кишеня.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Австрія |
| Висота | 35 см |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 2 390 ₴









