Шкіряна ділова чоловіча сумка-портфель SK 673437 для документів
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Виробник: Австрія;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ, см): 39 x 28 x 7.
Структура:
- (1) одне основне відділення на блискавці;
- (2) дві зовнішні кишені на блискавці;
- (1) один відсік для ноутбука;
- (1) одна кишеня на блискавці всередині;
- (2) дві внутрішні кишені відкритого типу.
Опис:
Стильна сумка для ноутбука в чорному кольорі. Вона зроблена з натуральної шкіри із зернистою текстурою. Має срібну фурнітуру і текстовий плечевий ремінь. Також можна використовувати ручки з шкіряними вставками. Підійде для ноутбуків на 17 дюймів. Одне головне відділення. З лицьового боку одна велика кишеня на блискавки. З тильної сторони кишені на блискавці горизонтального типу. Всередині сумки відділення для ноутбука на липучці, кишені на блискавці та два кишені відкритого типу.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Австрія |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 28 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 7 мм |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Підкладка | True |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 39 см |
- Ціна: 2 686,50 ₴








