
Чоловіча чорна шкіряна сумка на кожен день(VS)
3 380 ₴
1 590 ₴
- В наявності
- Код: A25-228C(VS)
Чоловіча чорна шкіряна сумка на щодень Bexhill A25-228C
Характеристика:
- Матеріал: натуральна шкіра;
- Колір: чорний;
- Розміри (ШхВхГ): 22 х 24 х 6.
Структура:
- (3) три допоміжні кишені;
- (1) один основний відсік;
- (1) регульований ремінь через плече.
Опис:
Месенджер Bexhill стане незамінним помічником у ритмі міського життя. Сумка може використовуватися щодня. Абсолютно певна річ, вона стане чудовим доповненням для образу людини будь-якої статі, будь-якого віку. Серед позитивних аспектів моделі можна зазначити лаконічний і стильний дизайн, високий рівень практичності, порівняно компактні розміри та місткість. Сумка-месенджер може носитися через плече, так і за ручку.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEXHILL |
| Країна виробник | Австрія |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 220 мм |
- Ціна: 1 590 ₴









